אלו פעילויות לילדים יש בפארק?

דג בכפר הוא גם אטרקציה לילדים ולמשפחות. מדובר בפארק דיג רחב היקף הכולל לצד בריכות הדגים והאגם גם מתחם ילדים תוסס, מהנה ומדליק. במתחם הילדים מתקנים לכל הגילאים. החל מפעוטות וכלה בבני נוער. קראו להרחבה:

 

מאיזה גיל אפשר להתחיל לדוג בפארק?

דג בכפר מתאים לכולם, גם לקטנים וגם לגדולים. הדיג בפארק אפשרי מגיל 3 ומעלה (כאשר גם קטנטנים יותר יכולים לדוג בעזרת ההורים, כמובן). החוויה היא כמובן מושלמת בבריכות דיג לילדים שמותאמות (גם) לדייגים קטנטנים.

האם בריכות הדיג לילדים מתאימים גם לילדים קטנים?

בריכות הדיג לילדים מתאימות גם לילדים קטנים והן בטיחותיות לחלוטין. הדיג בבריכות נעשה באמצעות חכות קטנות ולצד בריכות הדגים אנשי הצוות יספקו הדרכה ופיתיונות ללא הגבלה.

באלו פיתיונות משתמשים בבריכות הדיג לילדים?

בבריכות הדיג לילדים הפיתיונות מבוססים על תערובת ייחודית האהובה במיוחד על הדגים (לא פיתיון חי).

מה עושים עם הדגים שמצליחים לדוג?

את הדגים שדגים בפארק דג בכפר, בין אם באגם ובין אם בבריכות הדיג לילדים, ניתן להשיב למים או לרכוש במקום במחירים אטרקטיביים. במידה שתרצו אנו מספקים גם שירותי ניקוי דגים (בתשלום).

האם יש במקום שירותי ניקוי לדגים?

כן, בוודאי. שירותי ניקוי הדגים שלנו יאפשרו לכם להכין את הדגים שדגתם בקלות וללא מאמץ. שירותי הניקוי ניתנים בתשלום.

אלו דגים אפשר לדוג אצלכם?

בכל ימות השנה ניתן לדוג אצלנו קרפיונים ובעונות הקיץ והאביב תוכלו גם לדוג מושטים (אמנונים). קראו כאן על הדגים שלנו.

האם ניתן להשכיר ציוד לדיג באגם?

כן, בוודאי. ניתן להשכיר ציוד דיג מקצועי במקום ואנשי הצוות ישמחו לספק הכוונה והסברים אודות הציוד. בבריכות הדיג הקטנות אין צורך בהשכרת ציוד.

האם אפשר לדוג מתוך סירות?

בימי אמצע שבוע ובאירועים מיוחדים ניתן להשכיר במקום סירת פדלים (זוגית) ולדוג מלב האגם. חוויה מדליקה וייחודית ביותר.

מהן שעות הפעילות של המקום?

פארק דג בכפר פתוח בימים ב'-ש' משעה 10:00 ועד 18:00. שעות הפעילות מתרחבות בחודשי הקיץ כאשר בחודשים יולי אוגוסט הפארק פתוח בכל ימות השבוע (עם זאת, בחודש יולי במיוחד, יש לברר מראש הגעה שכן המקום גם נסגר לאירועים מיוחדים ולקבוצות).

האם יש במקום שירותים ומקלחות?

כן, בוודאי. במקום יש שירותים לשימוש המבקרים ומקלחות לטובת המבקרים במתחם הקמפינג.

האם אפשר לעשות "על האש" בפארק?

כן, בוודאי. בפארק דג בכפר מתחם פיקניק וקמפינג רחב ידיים המשתרע על פני כחמישה דונמים ומוצל עם סככות ועצים. במקום שולחנות פיקניק, מדשאה כפרית, ערסלים וכיסאות. מותר לעשות "על האש" במתחם הפיקניק ולרשותכם אפילו מנגלים הפרושים בשטח.

האם יש חנייה קרובה למתחם?

כן, בוודאי. דג בכפר הוא פארק דיג שממוקם לא רק במיקום מצוין במושבה יוקנעם אלא שלצדו מגרש חנייה רחב ידיים (המתאים גם לחניית אוטובוסים).

אנחנו רוצים לארגן אירוע פרטי בפארק, מה חשוב לדעת?

 

דג בכפר מארח לאורך השנה אירועים בסדרי גודל שונים, הן פרטיים והן עסקיים. האירוח נעשה בתיאום מראש וכולל תוכנית הנפתרת בשביל האורחים. אנו ממליצים תמיד לבחור באחת מהחבילות הבסיסיות שלנו אך נכונים גם להרחיב את המניפה בעבורכם. קראו כאן על:

 

האם המתחם נגיש? האם זוהי גם אטרקציה לבעלי מוגבלויות?

דג בכפר הוא אטרקציה נגישה. המקום מותאם לבעלי מוגבלויות וכולל גם הגעה נגישה עד למתחם האגם בזכות המזח הצף שלנו.

האם ניתן להביא כלבים וחיות מחמד לפארק?

לצערנו, לא. אנו מקפידים על איסור הכנסת בעלי חיים לפארק הן בכדי לשמור על בטיחותם והן בשביל לשמור על רווחת המבקרים הנוספים. עמכם הסליחה.

האם הפארק מציע פעילויות למגזר הדתי?

כן, בוודאי. מכיוון שמבקרים דתיים רבים מגיעים לפארק לאורך השנה אנו מציעים מניפה רחבה של פעילויות לקהל הדתי. החל מימים מיוחדים המיועדים לקהל הדתי (כולל הפרדה במתקנים הרטובים בין בנים לבנות) וכלה במענה לצרכים שונים. קראו כאן עוד על אטרקציות לקהל הדתי בפארק דג בכפר.

האם יש בפארק אירועים בחגים ובמועדים?

בתור אחת מהאטרקציות הפופולריות בישראל, ברור שגם אנחנו מתקשטים לקראת חגים ומועדים. הפעילויות כוללות לא רק את המתקנים ה"רגילים" שלנו אלא גם סדנאות, משחקים והפעלות לכל המשפחה. קראו כאן להרחבה: אירועים בחגים ובמועדים בדג בכפר.

האם אירועים לקבוצות יכולים לכלול גם קייטרינג?

אירועים לקבוצות בדג בכפר יכולים לכלול גם קייטרינג וארוחה. הכל בתיאום מראש ולפי החבילות המסודרות הפעילות בכפר. בימי גיבוש וכיף אנו כוללים פעמים רבות גם הכנת ארוחה (כולל דגים, כמובן).

 נווטו אלינו בעזרת Waze