לאורך השנה, בכל חג ומועד, אתם מוזמנים למתחם דג בכפר בכדי ליהנות מאטרקציה למשפחות ולילדים.

פארק דיג מדהים ומשגע, שממוקם בלב המושבה החקלאית יוקנעם ושמציע חוויה מקסימה ומגוונת לכל המשפחה. גם הקטנים וגם הגדולים נהנים ביחד עם משחקים והפעלות ייחודיות.

שבתות – בכל שבת, פארק הדיג דג בכפר מזמין אתכם להגיע עם הילדים והחברים ליום כיף באווירה חקלאית מקסימה. בואו ליהנות ממגוון הפעילויות שבפארק ואל תוותרו על פיקניק במתחם הייעודי (כולל אפשרות למנגל). לפרטים לחצו כאן.

ראש השנה – פותחים את השנה באווירה חקלאית וכפרית עם חוויית דיג אמיתית ומגוון פעילויות נוספות. לפרטים לחצו כאן.

סוכות – דיג, סדנאות יצירה, בועות סבון, מתחם ילדים עשיר ושלל הפתעות. חג אסיף שמח. לפרטים נוספים לחצו כאן.

חנוכה – הצטרפו אלינו בחג האורים לפעילות משפחתית מדליקה. הכנת סביבונים, דיג, שיט ומגוון הפתעות נוספות. לפרטים לחצו כאן.

ט"ו בשבט – חג לאילנות הוא גם חג לדגים. אתם מוזמנים לשלב דיג לילדים בפארק עם סדנאות יצירה של עצים פורחים. לפרטים נוספים.

פורים – בואו עם התחפושות והשתתפו בסדנת איפור לילדים, ציורי גוף, יצירת בובות כף יד, דיג, שיט סירות פדלים באגם ועוד. לפרטים לחצו כאן.

פסח – מי ימצא את ה"אפיקודג"? בואו ליהנות מדיג ושלל פעילויות בחג הפסח ובחול המועד. כדאי גם להתארח בקמפינג לצד אגם הדיג (בתיאום מראש). לפרטים לחצו כאן.

יום העצמאות – יום העצמאות הוא היום המושלם להגיע אלינו לפארק דג בכפר. כאן תוכלו לעשות "על האש" כמו דייגים אמיתיים עם דגים על המנגל שדגתם בעצמכם. זאת לצד כל הפעילויות המגוונות והמדליקות של דג בכפר (מתנפחים רטובים, בימבות, בריכת כדורים ועוד ועוד). לפרטים לחצו כאן.

ל"ג בעומר – לדוג דגים ולירות בחץ וקשת כמו המכבים. אלה הן רק חלק מהפעילויות הממתינות לכם בל"ג בעומר בדג בכפר. לפרטים לחצו כאן.

שבועות – חג הקציר הוא הזדמנות נפלאה לחגוג עם דיג פסטורלי וסדנאות שונות ברוח שבעת המינים. לפרטים לחצו כאן.

החופש הגדול – דג בכפר מזמין אתכם לבלות בימי החופש הגדול בפארק הדיג היפה ביותר בישראל. חוויית קיץ במרחק נגיעה. לפרטים לחצו כאן.

דג בכפר
 נווטו אלינו בעזרת Waze