קמפינג דג בכפר הוא חוויה מדהימה של לינת שטח תחת חופה של כוכבים ובצמוד לאגם דיג מרהיב ביופיו שבו משתקפים נופי הכרמל. במושבה החקלאית יוקנעם, באווירה כפרית ופסטורלית, האורחים שלנו נהנים מקמפינג אוהלים נהדר ובלתי נשכח.

לינה באוהלי גלמפינג ממוזגים עם מיטות מצאים כריות,מקרר,מיקרו,פינת ישיבה,שולחן אוכל, כיור, מנגל, וקרוונים על האגם ל-6 אנשים ול-4 אנשים.

מתחם הקמפינג רחב הידיים של פארק דג בכפר משתרע על שטח של כ-5 דונמים ובו שולחנות פיקניק, מדשאה כפרית, סככות, עצים, ערסלים ומנגלים בשפע. ההגעה לקמפינג הינה בשעה 18:00 בערב (כאשר אורחי היום של הפארק מסיימים) ונמשכת עד שעת הסגירה למחרת (18:00).

במהלך הערב תוכלו להשתתף בפעילות מקסימה של דיג לילי וכמובן שאם תצליחו לעלות שלל בחכתם אז הדרך למנגל קצרה. לרשותכם שירות לניקוי דגים על ידי המקצוענים של דג בכפר (בתשלום) ואיש צוות מטעמנו זמין לטובתכם בשטח במשך כל הלילה.

האם יש לתאם מראש?

כן, על מנת לוודא שתוכלו ליהנות מקמפינג באווירה שקטה ורגועה אנו דואגים לתאם מראש את מועדי הקמפינג על בסיס המקום הפנוי במתחם.

האם יש הגבלה על כמות המשתתפים?

קמפינג באוהלים בפארק דג בכפר פתוח לרשותכם עבור קבוצות של 15 איש ומעלה (מעל גיל שנתיים).

האם ניתן להביא כלבים וחיות מחמד?

למרות שאנחנו, כחקלאים מיוקנעם, אוהבים מאד בעלי חיים, הכניסה לקמפינג היא ללא כלבים או חיות מחמד. זאת על מנת לשמור על בטיחותם של בעלי החיים ועל האורחים הנוספים במקום.

מתי מגיעים?

אורחי הקמפינג מגיעים לפארק בשעות אחר הצהריים ומתמקמים בשטח החל מהשעה 18:00 בערב. את האוהלים יש לפרק עד השעה 9:30 בבוקר.

האם ניתן להביא ציוד דיג?

כן, בוודאי. אתם מוזמנים להביא את ציוד הדיג שלכם מבית ולהשתמש בו באגם הדיג שבפארק. אין לכם ציוד? תוכלו לרכוש או להשכיר חכות בחנות הנוחות שלנו הממוקמת במתחם. להלן תעריפי השכרת חכות וציוד דיג:

  • חכה באורך 3 מטרים – 25 ₪.
  • חכה באורך 5 מטרים – 30 ₪.
  • סל לדגים – 15 ₪.
  • פיתיונות – 10 ₪.

האם ניתן לרכוש מזון במקום?

האוכל בקמפינג הוא על בסיס מה שהבאתם מהבית כאשר המזנון והחנות שלנו פתוחים לטובתכם. כמובן שאתם יכולים לדוג בערב באגם עד השעה 23:00 ולרשותכם השכרת חכות ורכישת פיתיונות במקום. הצלחתם לדוג? מצוין, קדימה למנגל (יש שירותי ניקוי דגים בתשלום במקום).

האם מתחם הילדים פתוח במהלך הקמפינג?

מתחם הילדים העשיר שלנו כולל בריכות דגים לילדים, בריכת ליטוף דגים, מתנפחים, רחבת בימבות, ארגז מחפרונים, מטווח חץ וקשת (חצי גומי לכדורים) ובריכת שכשוך. המתחם נפתח ב-10:00 בבוקר ונסגר בשעה 18:00. תוכלו ליהנות בו בימי הבוקר של הקמפינג עד לסגירתו.

האם יש תאורה במתחם?

כן, בוודאי. המתחם כולו מואר במשך כל הלילה (כולל אגם הדיג).

האם אגם הדיג מגודר בשעות הערב והלילה?

כן, בוודאי. האזור של האגם נסגר במהלך הלילה ואין כל אפשרות למעבר לאחר שעת הסגירה. בריכות הדגים אף הן מכוסות כנדרש לבטיחות האורחים.

האם המתחם עצמו מגודר?

המתחם של פארק דג בכפר מגודר באופן מלא ואתם נהנים מביטחון לאורך כל הלילה. שימו לב כי אין חיבורי חשמל במתחם (מלבד תחנה להטענת טלפונים סלולריים) ואין להפעיל מוסיקה.

כמה זה עולה?

עלות לאדם מגיל שנתיים ומעלה – 89 ₪ ללילה. המחיר כולל לינה בשטח וכן שהות בפארק הדיג עד לסגירתו ביום למחרת.

 נווטו אלינו בעזרת Waze